Nabízíme ozvučování akcí v okolí Zlína a Olomoucka

Stavba satelitů

Konstrukce
Jelikož mi doma ležela dřevotříska 22mm tak jsem neváhal ji použít. Otec je stolař a dílnu máme doma takže nařezat přesné míry nebyl problém. Většinu děr jsme vyřezali přímočarou pilou a díry na bassreflexy sleciálním vykružovacím nožem. S dřevotřískou se pracovalo vcelku dobře. Na stavbu padlo cca 300 vrutů 4x45mm. Madla, terminál a měniče jsou uchyceny šrouby M6 zachycenými do speciálních zápustných matic. Veškeré vnitřní rohy a stěny jsou pro jistotu utěsněné silikonem. Jelikož se basreflexy předepsaných rozměrů (10x17cm) nedají sehnat, použil jsem novodurovou trubku stejných rozměrů. Koberec se lepil chemoprenem. Jako tlumení jsem použil dvě vrsty vatelínu (jedna vrstva 15mm) které jsem také přilepil chemoprenem.

Zvuk, závěr:
První zkouška proběhla v pokoji cca 3x5m (nic moc). Další proběhla již venku na zahradě. I když jsme to táhli pouze starým Transiwatem cca 70W/8Ω na kánal. Se zvukem jsem byl nadmíru spokojen. Basy jsou v místnosti dostačující! Výšky byly nádherně ostré a čisté. Tyto boxy dokážou víc než jsem od nich čekal i když jsem je testoval pouze na tak slabém zesilovači. Testování probíhalo u kámoše v něděli odpoledne a tak sousedi nebyli nadšeni jako já. :) Další zkouška proběhla u mě před barákém, kde jsme tomu konečně mohli pořádně vytnout co dá zesilovač, jelikož jsem bez sousedů :), Když jel okolo kámarád, který bydlí na opačném konci vesnice, tak říkal, že basy slyšel až tam.
Veškeré fotky ze stavby a poté i testování naleznete na age.rajce.net/Moje_bedny.
Možná se některým z vás nezdá barva koberce. Žlutou jsem však vybral záměrně, jelikož mě už nebavilo pořád se dívat na černé nebo šedé boxy a žlutá k černým měničům a dalšímu příslušenství náramně padne.

 
www.age.webgarden.cz/robot.txt. Zvuk,,diskotéky,carnevaly,aparatura,DJ,zvukařina,zvučení,ozvučení akcí,nazvučení,Ozvučování akci,ozvučení akcí,zlín,zlinsko,otrokovice,tlumačov,Age, Agovsky,Martin Machálek,Nabízíme ozvučení menších a středních akcí vevnitř i venku,zábavy,akce pro děti,modní přehlídky,vystoupení,Karnevaly,diskotéky